ליעוץ מקצועי חינם, חייגו:

שמאות מקרקעין

שמאי מקרקעין בישראל עוסק בהערכת שווי של מקרקעין.
תפקיד שמאות מקרקעין הוא תפקיד רחב ומגוון שמרכזו סובב סביב אומדן שווי נכס מקרקעין וכולל, בין היתר, בדיקת נתוני הנכס ומאפייניו, בדיקה תכנונית של זכויות הבניה, מצבו המשפטי, השפעות חיצוניות וכל גורם  שיכול להשפיע על ערכו.

תחום הנדל"ן הינו תחום רחב ומורכב. לפני שמחליטים על עסקה נדלנית רצוי להתייעץ עם שמאי מקרקעין על מנת שיערוך בדיקה שמאית מקיפה וקפדנית לנכס, וזאת על מנת לברר את תכונותיו המיוחדות של כל נכס ונכס ולוודא האם קיימות בעיות מסוימות המשפיעות על ערכו.

התייעצות עם שמאי מקרקעין לעיתים יכולה לחסוך כסף רב ואף יכולה למנוע עסקה כושלת שתסב הפסדים כספיים. בדיקה פשוטה של שמאי מקרקעין תבהיר את פרטי הנכס, ותעזור בקבלת החלטה בצורה שקולה ונכונה.

לעיתים יש צורך בשמאי מקרקעין לצורך טיפול, והערכה של נכסים מיוחדים כגון דיירות מוגנת, דמי מפתח ודמי פינוי, פירוק שיתוף במקרקעין, בדיקת מצב תכנוני, פוטנציאל תכנוני ושינוי יעוד של קרקע.

משרד שי אברהם – שמאי מקרקעין מסייע במתן יעוץ בתחום ענף הנדל"ן, ומתמחה בעריכת אומדני שווי לנכסי מקרקעין כגון מגרשים, מבני מגורים, חנויות, משרדים, מבני תעשייה.

כמו כן המשרד נותן שירותי ייעוץ במגוון נושאים ובניהם כדאיות כלכלית,  יעוץ ליזמים, לעו"ד, כונסים, יורשים, יעוץ בהגשת עררים להיטל השבחה, מס שבח, דמי היתר, פיצויים בגין ירידת שווי ופיצויי הפקעה.

המשרד מספק שירותי שמאות מקרקעין בכל רחבי הארץ, הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים.

שי אברהם הינו שמאי מקרקעין מוסמך, רשום בפנקס שמאי המקרקעין מטעם משרד המשפטים, רישיון מס' 1734, וחבר בלשכת שמאי המקרקעין בישראל.

השאירו פרטים ונחזור אליכם