ליעוץ מקצועי חינם, חייגו:

למה צריך מתווך בלעדי - מאמר

תהיתם למה נדרש מתווך, תקראו ותקבלו תשובה
יש לכם נכס מקרקעין ואתם רוצים למכור אותו, פרסמתם ביד 2 ותוך רגע קיבלתם 3000 טלפונים, כולם ממתווכים.

כל מתווך מציע למוכר את שירותו הבלעדי ומציע את מרכולתו, ואתם חושבים לעצמכם, מה אני לא יכול למכור לבד? בטח שכן. אני לא צריך מתווך..  ובטח שלא אתן למישהו אחד בלעדיות.. ובכן אתם כנראה לא מבינים את המקצוע "תיווך".

מתווך, כשמו כן הוא הוא מתווך בין קונה למוכר.

לעיתים רבות תפקידו קריטי לסגירת עסקה מכמה סיבות.

1.         המתווך מנהל את כל ההליך מהתחלה ועד הסוף תוך שהוא בקשר עם כל הגורמים הרלוונטים, כל המציעים, כל המתווכים, וגם הבעלים. מתווך טוב ידע להביא את הצדדים ל WIN WIN והוא מנטרל אגו של הצדדים בתהליך המו"מ.                                       

אבל זאת רק ההתחלה, מתווך טוב דואג לפרסום אגרסיבי ובכך מגדיל חשיפה, מגדיל פניות של לקוחות פונטיציאלים ומגדיל את היכולת לקבל הצעות ומתוכם הצעות רלוונטיות.

2.         המתווך יודע לתחקר את הקונים הפוטנציאלים ומבין אם הם רלוונטים, אם יש להם תקציב נכון, אם הם בשלים לעסקה וכך הוא יודע אם הם רלוונטים או בזבוז זמן.

3.        לאחר שהם ראו את הדירה המתווך נשאר בקשר עם המתעניינים, הוא בודק מה דעתם, מה אהבו ומה לא אהבו והוא מתמודד עם התנגדויות, לעיתים הוא יתמוך בהם לעסקה אם הם רוצים אך חוששים מסיבות לא רלוונטיות. המתווך ממשיך את תהליך המכירה גם לאחר שהם הלכו מהדירה, המוכר אינו יכול להיות בקשר עם קונה, מפני שכך הוא הוא נמצא בעמדה נמוכה במשא ומתן.

תחשבו על זה: אתם מוכרים דירה ומבקשים 2.5 מיליון, מגיע מתעניין ומציע 2.2, אתם מסרבים בנימוס והוא הולך. הוא לא מתקשר אבל ההצעה שלו קרובה למה שרציתם.. אם תתקשרו אליו הוא יבין שההצעה שלו טובה יחסית 2.2 ואולי הוא יעלה קצת, זה פוגע במשא ומתן שלכם.  אם מתווך מתקשר בשמכם אז הוא מתחיל איתו מהמחיר שהמוכר רוצה שהוא 2.5 מיליון ואז יהיה צורך מצד הקונה להפחית קצת מהמחיר אבל עדיין להישאר בגבול העליון.

אתם מבינים, למתווך יש יכולת להיות הנציג והעיניים שלכם והוא יביא לכם מחיר טוב יותר במאות אלפים! מחיר שבד"כ מגלם את העמלה שלו!

4. המתווך הבלעדי אוגר הצעות ומנווט לעסקה הטובה ביותר עבור הלקוח שלו, במחיר הכי טוב שיכול להיות.

תרגישו מלכים, תנו למתווך לעבוד עבורכם, מגיע לכם!

שי אברהם בעל רישיון תיווך מקרקעין ומשרד תיווך בתל אביב
להלן נכסים המוצעים למכירה במשרדנו. צרו קשר. 050-72260228

השאירו פרטים ונחזור אליכם